TOP محله باشاک شهیر SECRETS

Top محله باشاک شهیر Secrets

Top محله باشاک شهیر Secrets

Blog Article


یکی از نکات مثبتی که در مورد این مرکز تفریحی وجود دارد، استفاده از وسایل بازی برای سنین مختلف است که از لونا پارک، محیطی کاملاً مناسب و خانوادگی ساخته است تا بتوانید در کنار تمام اعضای خانواده خود ساعات شاد و مفرحی را به وجود بیاورید.

تابعیت ترکیه پروژه ها ویدیو ما که هستیم فروشگاه اطلاعات اخبار

خط متروی باشاک شهیر در ایستگاه کیرزالی به پایان می رسد، می توان از این ایستگاه به صورت رایگان برای جا به جائی به خط متروی آق سرای که مسافران را به ترمینال اتوبوس می رساند استفاده کرد، یا به ایستگاه ینی کاپی که شامل چندین خط مترو است که مهمترین آنها عبارتند از:

تابعیت ترکیه سرمایه گذاری در ترکیه امور حقوقی و مالیاتی

 مشخصات ویلاهای اختصاصی در باشاک شهیر با کسب تابعیت ترکیه:

با خرید یک ملک در مجتمع ، تابعیت ترکیه را دریافت کنید آپارتمان وویلا ودوبلکس برای فروش در كوجالي أزميت با چشم انداز پانورامایی وبا چشم انداز های سبز ونزدیک اتوبان

مطالعات صورت گرفته بر روی منطقه باشاک شهیر استانبول نشان میدهند که باشاک شهیر در میان تمامی مناطق استانبول بیشترین افزایش خانه سازی در مناطق مسکونی را داشته است و این افزایش نیز به دلیل پروژه های مسکونی پیچیده ای است که در این شهر قرار گرفته اند.

خرید آپارتمان در استانبول

جهش شهری که منطقه باشاک شهیر در دوره اخیر شاهد آن بوده است تنها محدود به مراکز خدمات پزشکی و مسکونی نبوده، بلکه فراتر رفته و شامل توسعه و راه اندازی بسیاری از سازه های جاده ای برای تسهیل دسترسی به همه خدمات پزشکی و آموزشی و مناطق گردشگری شده است که منطقه باشاک شهیر را متمایز می سازد، این مسئله میزان توجه و عنایت دولت را نشان می دهد تا این منطقه جایگاه معتبر خود را نزد همه بازدید کنندگان آن و کسانی محقق سازد که مایل به خرید ملک در ترکیه هستند چه بومی باشند چه خارجی.

به لطف این خط که با دیگر سیستم‌های ریلی یکپارچه شده است امکان دسترسی به سیستم ریلی از منطقه باشاک‌ شهیر تا کارتال امکان‌پذیر است.

سرمایه گذاری در فاتیح استانبول

شما با بلیت‌هایی که برای بازی‌ها تهیه می کنید در قرعه‌کشی هم شرکت خواهید کرد و اگر خوش‌شانس باشید احتمال دریافت جایزه هم هست. شما همچنین می‌توانید یک مهمانی را در سالن مخصوص مهمانی یا تئاتر این مرکز برگزار کنید و خاطرات به‌یادماندنی را برای خود و همراهانتان بسازید.

بخش خصوصی ، به نمایندگی از شرکت ساختمانی ، خدمات خارجی به نام خدمات پشتیبانی مانند نظافت ، امنیت ، نگهبانی ، دبیرخانه و خدمات فنی را ارائه خواهد داد. کلیه خدمات رایگان خواهد بود.

سرمایه گذاری در شیشلی استانبول

قوانین مالیاتی کشور ترکیه

قیمت خانه در باشاک قیمت خانه در باشاک شهیر شهیر
عوامل مختلفی بر قیمت خانه در باشاک شهیر استانبول اثر می‌گذارند. با توجه به شرایط و رشد روز افزون این منطقه و افزایش امکانات آن طبیعتاً ارزش املاک هم بالاتر می‌رود. متراژ ساختمان یکی از عواملی است که قیمت خانه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امکاناتی که یک ملک از آن برخوردار است هم روی قیمت مؤثر واقع خواهد شد. موقعیت ساختمان و همچنین زمان ساخت آن از دیگر موارد تأثیر‌گذار بر قیمت خانه در این منطقه محسوب می‌شوند.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

Report this page